Поетичне кабаре

1 квітня 2009 року у театрі ім. Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3) відбулося музично-поетичне дійство за мотивами поезії Богдана-Ігора Антонича. 

Після джазово-поетичного вечора "Франкові…", який у 2008 році влаштував гурт "МТ-3", це стало наступним етапом єднання поезії українських класиків із сучасною імпровізаційною музикою.

Цього року до 100-річчя від дня народження Богдана Ігоря Антонича та 60-річчя від дня народження Григорія Чубая, "МТ-З" також музикувало по-поетичному.

Поезія Антонича, втілена у хореографії та джазі, прозвучить в імпровізаційному просторі "Jazz Cabaret" під керівництвом Мартина Твердуна.

До саксофону якого приєднаються барабани Андрія Войтюка, клавіші Кирила Абрамова та контрабас Марка Токара. Дійство творили актори із театру Курбаса та студенти кафедри акторської майстерності ЛНУ ім. І. Франка.

Наприкінці року в рамках проекту "Джаз Кабаре" випущено диск з піснями на тексти Антонича та Чубая та використанням відеоряду, зафільмованого під час театральних вечорів

Проект реалізований у співпраці із КМЦ "Дзиґа" та театром імені Л. Курбаса за підтримки Управлінням культури і туризму Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Партнери проекту: