МедіаДепо

Проект було засновано у Львові навесні 2008 року і започатковано концертом експериментальної електронної музики Дмитра Котри та Каті Заволоки (Київ) у супроводі програмування та відео від Akuvido (Берлін).

Впродовж 2009-2010 в рамках "Тижня актуального мистецтва" у Львові двічі відбувався фестиваль медіа мистецтва "МедіаДепо".

Фестиваль презентував покази медіа арту від найпрестижніших європейських фестивалів "нових медіа": "Інтерфільм", "Імпакт", "Відеомедея", "Трансмедіале", "ARS Electronica", "WRO", крім того – щорічні тематичні медіа-покази.

МедіаДепо - це місце зупинки і сходження розмаїтих напрямів і скерованостей сучасної культури, своєрідна платформа для популяризації та розвитку сучасного мистецтва.

На базі цієї платформи ми прагнемо представляти та опрацьовувати нові концепції виробництва, представлення та обговорення культурно-мистецьких продуктів.

Завдання проекту – знайти можливості для взаємодії і розвитку мистецтва і цифрової / електронної / медійної культури та знайти механізми для зміни соціального та загальнокультурного процесу в кращу сторону.

"МедіаДепо" - це проект пошуку та прокладання комунікативних шляхів між минулим і сучасним. Водночас це дорога, яка веде до зміни та розширення культурного дискурсу міста, способом створенням простору активної комунікації "минулого" та "сучасного", "офіційного" і "субкультурного", "мейнстрімного" і "паралельного".

Важливим аспектом у розгортанні проекту є поєднання того, що відбувалося в минулому у розвитку мистецтва нових медіа із окресленням сучасного культурного контексту та презентації медіа-мистецтва.

Проект реалізований у співпраці з Інститутом актуального мистецтва у Львові, Мистецьким об’єднанням "Дзига" за підтримки Львівської міської ради, Swiss Art Council "Pro Helvetia", "Jonas Mekas Visual ArtCenter", Британської ради в Україні.

Детальніша інформація на веб-сторінці www.mediadepo.org.ua  

Партнери проекту: