Творимо креативні міста в Україні

Проект розпочався із проведення вишколу, який відбувся 8-10 лютого 2011 р. у приміщенні Центру міської історії під назвою "Творимо творчі міста разом".

Тренінг мав на меті представлення методології гри "Міста майбутнього" та впровадження її до загального доступу через Інтернет ресурси. Окрім цього презентувалися розмаїті успішні проекти, реалізовані в Україні з метою зміни громадянського суспільства, використання креативності для позитивного перетворення міст країни, а також залучення громадськості до ухвалення рішень.

Ідея проекту "Творимо креативні міста в Україні" - зробити доступною інформацію про концепцію творчих міст, поширити напрацьовані ідеї в рамках гри "Місто майбутнього" та поділитися різними підходами та досвідом для використання креативності у розвитку міст та громад в Україні.

Веб-сторінка creativecities.org.ua є українською частиною проекту Британської ради "Креативні міста", метою якого є пошук нових шляхів для покращення якості життя у містах шляхом залучення молодих фахівців з різним життєвим досвідом. Проект розширює знання, мережі спілкування, навички учасників, для того щоб зміцнити голос громади в ухваленні рішень, які мають вплив на місця де ми живемо.

Проект реалізується ГО "Творча майстерня "Штука" у співпраці з Британською радою в Україні та Центром міської історії Центрально-Східної Європи.

Детальніше на веб-сторінці проекту - www.creativecities.org.ua

Партнери проекту: